Nasze warsztaty i szkolenia

Szkolenia z technik windykacji

Zarządzanie należnościami

Zarządzanie należnościami jest procesem, którego celem jest zapobieganie powstawaniu przeterminowanych należności i ich odzyskiwanie. Na szkoleniu dowiesz się, jakie działania musisz podjąć na etapie prewencji, monitoringu i windykacji, aby zwiększyć płynność finansową i być bardziej konkurencyjnym na rynku.

Czytaj więcej

Skip tracing, weryfikacja dłużników i potencjalnych klientów

Celem szkolenia jest przedstawienie Tobie narzędzi i metod poszukiwania informacji o dłużnikach oraz weryfikacja informacji o kontrahencie za pomocą dostępnych narzędzi. W praktyczny sposób przetestujesz i sprawdzisz jak one działają. Dzięki temu zmniejszysz ryzyko zawieranych transakcji z nierzetelnymi klientami. Na etapie windykacji będziesz mógł sprawnie poszukiwać informacji o dłużniku, a z dobyte dane wykorzystać podczas odzyskiwania należności.

Czytaj więcej

Windykacja należności w praktyce

Celem szkolenia jest pokazanie Tobie narzędzi windykacyjnych na etapie postępowania polubownego i sądowego. Nauczysz się układać proces windykacji i redagować monity wysyłane do dłużnika. Będziesz wiedział, jak zbierać informacje o dłużniku i współpracować z firma windykacyjną oraz kancelarią komorniczą.

Czytaj więcej
Pon. - Sob. 8:30 - 16.30
Niedziela wolna
ul. Legnicka 17/4
53-671 Wrocław