Nasze warsztaty i szkolenia

Szkolenia z technik windykacji

Telewindykacja

Na szkoleniu dowiesz się, w jaki sposób negocjować spłatę zadłużenia przez telefon. Poznasz mechanizm budowania scenariuszy rozmów oraz nauczysz się wykorzystywać różne taktyki wpływające na skuteczność telewindykacji.

Czytaj więcej

DNA dłużnika, czyli jak negocjować spłatę należności z „trudnymi” klientami

Na szkoleniu znajdziesz odpowiedź na pytania: dlaczego klienci nie płacą w terminie swoich zobowiązań i jakie są ich priorytety płatności. Nauczysz się reagować na wymówki dłużników i skutecznie negocjować z nimi spłatę zadłużenia. Dowiesz się jak ustalać warunki ugody i stosować sankcje wobec tych, którzy uporczywie nie regulują swoich zobowiązań w terminie.

Czytaj więcej

Techniki wywierania wpływu społecznego w windykacji

Celem szkolenie jest zaprezentowanie mechanizmów wywierania wpływu społecznego na ludzi. Są to interesujące i fascynujące zagadnieniem psychologii społecznej nie doceniane w pełni w dziedzinie windykacji. Dzięki szkoleniu nauczysz się wykorzystać reguły wywierania wpływu społecznego w negocjacjach i kontaktach z dłużnikami.

Czytaj więcej

Strategie negocjacji w windykacji

Czy trudny klient jest naszym wrogiem lub przyjacielem? Zawsze pozostają dylematy, jak traktować dłużnika, który unika wszelkiej odpowiedzialności. Wybór strategii nie jest prosty. Na szkoleniu poznasz sposoby postępowania z takimi klientami. Dzięki temu w swojej firmie i organizacji wdrożysz skuteczną strategię windykacji.

Czytaj więcej
Pon. - Sob. 8:30 - 16.30
Niedziela wolna
ul. Legnicka 17/4
53-671 Wrocław