Powiedzieli o nas

REFERENCJE

Powiedzieli o nas...

 

Od wielu lat współpracuję z panią Moniką Bekas w ramach studiów podyplomowych "Zarządzania płynnością finansowa przedsiębiorstwa" oraz "Windykacji należności" w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest ona znakomitym trenerem biznesu. Dzięki temu, że pani Monika swoje doświadczenie zawodowe pogłębiła gruntownymi studiami teoretycznymi, pozytywnie to wpłynęło na jakość prowadzonych przez nią zajęć. Ich uczestnicy bardzo wysoko oceniają prace pani Moniki.
Prof. ndzw. dr hab. Katarzyna Kreczmańska-Gigol, Instytut Finansów SGH
Miałem przyjemność współpracować z Panią Moniką Bekas, Dyrektorem Pionu Prawnego w dużej firmie windykacyjnej. Dział, którym zarządzała, był dobrze zorganizowany biorąc pod uwagę ilość spraw na etapie egzekucji sądowej. Moja kancelaria mogła też skorzystać z profesjonalnej wiedzy i doświadczenia Pani Moniki Bekas z zakresu negocjacji telefonicznej z dłużnikami. Szkolenie odbyło się w lutym 2016 roku. Zdobyte umiejętności pozwoliły pracownikom mojej kancelarii w sposób profesjonalny przygotowywać się do rozmów, wypracować dobre obyczaje oraz uskutecznić odzysk należności na rzecz wierzyciela.
Jarosław Bartecki, Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku
W imieniu organizatorów ogólnopolskiej konferencji "Kryzys -zagrożenie dla rozwoju, czy szansa budowania przewagi konkurencyjnej polskich przedsiębiorstw. Ostatnia szansa na pozyskanie dotacji z funduszy unjnych na nowe inwestycje w latach 2007-2013" oraz Wielkiej Gali wręczenia EuroCertyfikatów 2009, która odbyła się 26 listopada 2009 roku na Zamku Królewskim w Warszawie, bardzo serdecznie dziękujemy Pani za obecność oraz wygłoszoną tego dnia prelekcję. Otrzymujemy mnóstwo pozytywnych opinii na temat Pani wystąpienia oraz profesjonalnego prowadzenia całego wydarzenia, jest nam bardzo miło, że przyjęła Pani nasze zaproszenie.
Tomasz Kozłowski, Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego
Z przyjemnością moge polecić Akademię KRD jako Partnera Godnego zaufania. Mieliśmy okazję współpracować przy m.in. Ogólnopolskim Kongresie Branży Spożywczej, cyklu Diamenty Forbesa w edycjach 2011, 2012 oraz przy cyklu spotkań w ramach projektu Dyrektor Finansowy Roku. Chciałabym wyrazić swoje zadowolenie i szczególne podziękowania dla Pani Moniki Bekas za profesjonalną współpracę przy koordynacji projektów eventowych. Podczas wielu działań z przyjemnością obserwowałam zaangażowanie, rzetelność i sumienność w wywiązywaniu sie z zawartych umów. Jednocześnie gorąco polecam współpracę z Akademią.
Beata Jastrzębska-Mozyrko, Menedżer - Dział Marketingu Koroporacyjnego Ringer Axel Springer Polska
Warsztaty prowadzone przez panią Monikę Bekas były przygotowane z dużą starannością oraz z ciekawą i przystępną formą przekazu. Zestawy informacyjno-ćwiczebne podparte multimedialną prezentacją pozwoliły na precyzyjne zrozumienie zagadnień związnych z poruszaniem się wśród kontrahentów, ich doborem oraz wynikającymi konsekwencjami. Dodatkowym atutem warsztatów okazała się możliwość wymiany opinii z innymi uczestnikami szkolenia w ramach ćwiczeń praktycznych bazujących na dotychczasowych doświadczeniach i problemach w ramach prowadzonych czynności zawoodowych.
Marek Komenda, GALAXY s.c.
Pani Monika Bekas przeprowadziła dla naszej firmy szkolenia w ramach cyklu pt. "Zarządzanie należnościami w nowoczesnej firmie". Szkolenie miało wysoki poziom merytoryczny. Na podkreślenie zasługuje rzetelny sposób poruszania zagadnień, zaangażowanie, koncentrowanie się na wymaganiach uczestników oraz partnerski styl prowadzenia szkolenia. Pani Monika Bekas posiada ogromną wiedzę z przedmiotu szkolenia, profesjonalnie podeszła do zadania, co zaowocowało pozytywną oceną przez uczestników szkolenia. Wiedzę i praktyczne umiejętności zdobyte na szkoleniu na pewno wykorzystamy w codziennej pracy.
Elżbieta Kasprzyk, Szef Kontroli Kredytów i Alokazji Przelewów Coca-Cola HBC
Niewątpliwym sukcesem Moniki Bekas jest zmiana podejścia do współpracy z Kancelariami Komorniczymi. Udoskonaliła ona politykę komorniczą działu, co wprost przełożyło się na wyniki w odzyskiwaniu należności. W 2015 roku Zespół Portfeli Kupionych zrealizował 103% targetu na etapie postępowania egzekucyjnego. W obszarze portfeli zleconych Kancelaria była na pierwszym miejscu w skuteczności odzyskiwania należności dla klientów w procesie windykacji masowej. Atutami Moniki Bekas jest kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, bardzo dobre budowanie relacji zawodowych, umiejętność współpracy, efektywne wspieranie i motywowanie zespołu.
Bartosz Jurczyk, Head of Operations Casus Finanse SA
Pon. - Sob. 8:30 - 16.30
Niedziela wolna
ul. Legnicka 17/4
53-671 Wrocław