Kim jesteśmy?

O nas

About Us

Wiedza & Skuteczność

Akademia Windykacji to projekt szkoleniowo - edukacyjny, którego celem jest dostarczenie Tobie praktycznej wiedzy z zakresu windykacji, negocjacji i zarządzania należnościami.

  • Dostarczymy Ci narzędzia wspierające skuteczne odzyskiwanie należności od nierzetelnych dłużników.
  • Nauczymy Cię, jak negocjować z trudnymi klientami spłatę należności wykorzystując osiągnięcia współczesnej psychologii i techniki wywierania wpływu społecznego.
  • Przekażemy Ci praktyczne wskazówki, jak budować procedury windykacyjne w organizacji i optymalizować proces odzyskiwania należności.
  • Wesprzemy Cię w podnoszeniu Twoich kwalifikacji zawodowych i umiejętności windykacyjnych poprzez coaching i mentoring.

0

lat doświadczenia

0

przeszkolnych firm

0%

satysfakcji

Nasza oferta szkoleniowa

skierowana jest do:

quality
1

Działów Windykacji

i osób zajmujących się windykacją, którzy na co dzień negocjują warunki spłaty zadłużenia.

2

Handlowców,

którzy z jednej strony są odpowiedziani za wyniki sprzedażowe, a z drugiej muszą dbać o płatności swoich klientów.

3

Działów Obslugi Klienta

i ich pracowników, którzy w profesjonalny sposób muszą rozmawiać z klientami, nawet tymi nierzetelnymi i roszczeniowymi.

4

Szefów i menedżerów

działów odpowiedzialnych za proces spłaty zadłużenia oraz procedury windykacyjne.

5

Wszystkich osób,

którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu windykacji i negocjacji.

Projektowanie Szkoleń

Znamy problemy wielu branż, które z jednej strony budują swoją pozycję na rynku sprzedając produkty i usługi, a z drugiej strony borykają się z problemem nierzetelnych klientów, którzy są odpowiedzialni za pogarszanie się płynności finansowej firmy.

Metody szkoleniowe

Metody szkoleniowe dobieramy bardzo starannie, zgodnie z uprzednio zdiagnozowanymi potrzebami uczestników. W projektowaniu warsztatów wykorzystujemy ćwiczenia, testy, wykłady, mapy myśli, odgrywanie ról, dyskusje, gry i symulacje oraz prezentujemy wybrane, najciekawsze case study.

Programy szkoleniowe
  • Program warsztatów możesz ułożyć samodzielnie, wybierając bloki tematyczne tak, aby najlepiej dopasować je do potrzeb szkoleniowych twojej firmy.
  • Dzięki temu wzmocnisz proces windykacyjny w firmie i nauczysz się korzystać z nowoczesnych narzędzi negocjacji doskonaląc rozmowy z dłużnikami.
  • Twoja firma będzie sprawniej działać w kontaktach z nierzetelnymi klientami, a Twój dział handlowy i windykacyjny będzie potrafił skutecznie negocjować spłatę zadłużenia.
  • Poprawisz proces odzyskiwania należności i zadbasz o lepszą płynność finansową swojej firmy.
Pon. - Sob. 8:30 - 16.30
Niedziela wolna
ul. Legnicka 17/4
53-671 Wrocław